ČeštinaEnglish


Banner
...................................... Svaz pěstitelů chmele a Chmelařský institut Vás zvou na
Banner
Expozici českého chmele
Banner
Navštivte náš stánek 550/hala 1 ...................................
Home Aktuality
Podzimní zasedání IHGC 2009 - Mnichov PDF Tisk Email

Členové Mezinárodní organizace pěstitelů chmele se sešli na zasedání v německém Mnichově. Toto jednání se konalo dne 6.listopadu 2009. Celkem se zúčastnili zástupci 7 pěstitelských zemí a 6 obchodních organizací. Českou republiku zastupovali představitelé Svazu pěstitelů chmele a Chmelařství, družstva Žatec.

Celý článek...
 
Kongres IHGC 2009 - Francie PDF Tisk Email

Jednání IHGC, které se konalo od 3. do 5. srpna ve Francii se zúčastnilo okolo 180 účastníků z celkem 15 členských zemí. Hostitelským městem byl tenkrát alsaský Štrasburk.

 

Celý článek...
 
Jarní zasedání IHGC 2009 – Paříž PDF Tisk Email

Na jednání ekonomické komise a představenstva IHGC v Paříži 17.dubna 2009 se sešlo 9 členských zemí a 7 zástupců obchodních firem. Českou republiku zastupovali představitelé Svazu pěstitelů chmele, CHMELAŘSTVÍ, družstva Žatec a Unie obchodníků a zpracovatelů chmele ČR.

 

Celý článek...
 
České zastoupení chmelařů v zahraničí PDF Tisk Email

Ve svých funkcích v mezinárodních a evropských chmelařských organizacích potvrzeni v letošním roce Ing. Bohumil Pázler a Mgr. Zdeněk Rosa, BA.

Hlavní světovou chmelařskou organizací je Mezinárodní sdružení pěstitelů chmele (International Hop Growers Convention). Tato organizace se sídlem ve francouzském Štrasburku má 33 členů. 21 členů jsou národní pěstitelské organizace a 12 členů jsou chmelařské obchodní společnosti nebo národní seskupení obchodních společností.

 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 10
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Založeno na Joomla!, Design: Lukas Hajek - Imemine, Template:Free Joomla 1.5 Theme,Valid XHTML and CSS.