ČeštinaEnglish


Banner
...................................... Svaz pěstitelů chmele a Chmelařský institut Vás zvou na
Banner
Expozici českého chmele
Banner
Navštivte náš stánek 550/hala 1 ...................................
Home Aktuality
Podzimní zasedání IHGC 2008 - Norimberk PDF Tisk Email

Členové Mezinárodní organizace pěstitelů chmele se sešli na svém tradičním zasedání před BRAU Beviale dne 11.listopadu. Celkem se zúčastnili zástupci 11 pěstitelských zemí a 8 obchodních organizací.

Celý článek...
 
Chmelařský kongres - 3.2.-4.2.2009 PDF Tisk Email

Chmelařský kongres pořádaný Svazem pěstitelů chmele České republiky se konal 3.-4.února v Praze. Jednání chmelařského kongresu se zúčastnilo okolo 120 zástupců českých pěstitelů chmele, obchodních firem se chmelem, dodavatelů a institucí a organizací spojených s pěstováním chmele a českým zemědělstvím.

 

Celý článek...
 
Tisková zpráva - 7.1.2009 PDF Tisk Email

CHMELAŘSKÁ ROČENKA SLAVÍ DESETILETÉ VÝROČÍ

 

Chmelařská ročenka 2009 je jubilejním desátým vydáním v novodobé historii českých chmelařských ročenek. Je nutné připomenout, že tuto novodobou etapu této výjimečné publikace odstartoval Prof. Ing. Václav Fric, DrSc. Dr.h.c., který stál za vznikem prvních tří ročníků, tedy 2000-2002. Profesor Fric i nadále velmi aktivně každý rok spolupracuje na přípravě historické části ročenky, zejména pak ve spolupráci s panem Nesvadbou, na zpracování životopisů českých chmelařských osobností.

Celý článek...
 
Tisková zpráva - 17.12.2008 PDF Tisk Email

Nejlepší chmelové foto roku 2008

Soutěž o nejlepší fotografii roku 2008, kterou pořádal Svaz pěstitelů chmele ČR, vyhrál snímek ing. Vlastimila Nedvěda. Vítěz získává nové chmelařské tričko s nápisem Český chmel – Tradice kvality a logem Žateckého chmele, Chmelařskou ročenku 2009 a láhev sektu pro přivítání nového chmelařského roku.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 10
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Založeno na Joomla!, Design: Lukas Hajek - Imemine, Template:Free Joomla 1.5 Theme,Valid XHTML and CSS.